جستجو   :  

رونمایی از بازی Grid Legends ساخته استودیو کدمسترز

بازی Grid Legends (گرید لجندز) جدیدترین ساخته‌ی استودیو Codemasters (کدمسترز) خواهد بود که به تازگی با انتشار تریلری معرفی شده است. استودیویی که پیش از این بازی‌های Dirt و F1 را ساخته است و مدتی پیش توسط Electronic Arts (الکترونیک آرتز) خریداری شد. بازی گرید لجندز با تاکید بر بخش داستانی و ویدیوهای سینماتیک و با حضور سه شخصیت اصلی که برای قهرمانی رقابت می‌کنند، معرفی شده است.

بازیکنان در بازی گرید لجندز می‌توانند در مسابقات گوناگون و ترکیبی شرکت کنند، برای نمونه با ماشین‌های سنگین به رقابت با ماشین‌های سبک و سرعتی بپردازند یا به‌سراغ رقابت با ماشین‌های مخصوص دریفت بروند یا اینکه ماشین‌های الکتریکی را به چالش بکشند. کاربر همچنین می‌تواند در پیست‌ها، خیابان‌ها و مسیرهای آف‌رود به رقابت بپردازد.

بکی کراس‌دل، طراح ارشد بازی گرید لجندز در معرفی بازی گفت استودیو کدمسترز قصد به‌دست دادن داستانی کلاسیک را دارد. او می‌گوید آن‌ها می‌خواهند بازیکن را یک‌راست روی صندلی راننده در قلب جهان مجموعه گرید قرار دهند. سکانس‌های بازی گرید لجندز با استفاده از تکنیک واقعیت تعمیم‌یافته‌ای فیلمبرداری شده‌اند که پیش از این در ساخت سریال The Mandalorian مورد استفاده قرار گرفته است. این بازی با حضور سه بازیگر اصلی ساخته شده است؛ کراس‌دل در خلال صحبت‌های خود درباره بازی گفت بازیگران در حال پا گذاشتن به جهان بازی گرید و واکنش نشان دادن با آن هستند.

 

 
 
 

تاریخ درج  :  1400/6/21  
تعداد بازدید تا کنون :10464

 

نظرات کاربران :

سلام اولین عکسه شه رونمایی شده عکس های دیگه ای نیست؟

نوشته شده در ۰۱ مرداد ۱۴۰۰ توسط Hamed


عالیه فقط یک شماره اس

نوشته شده در ۰۱ مرداد ۱۴۰۰ توسط میراس


ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی