جستجو   :  

ماد جدید Red Dead Redemption 2 امکان خرید خانه را فراهم می‌کند

یک ماد جدید به کاربران اجازه می‌دهد که در بازی Red Dead Redemption 2 خانه‌های جدید یا اتاق‌های هتل را خریداری کنند.

در قسمت پایانی Red Dead Redemption 2 می‌بینیم که «جان مارستون» سرانجام ساخت خانه را یاد می‌گیرد و همه چیز در نهایت با استقرار او در مزرعه کوچکش به پایان رسید. با این وجود، بازیکنان زیادی وجود هستند که امیدوار بودند تا بازی قابلیت خرید ملک‌ها و خانه‌های جدید دیگری را در اختیار آن‌ها قرار دهد و به نظر می‌رسد اکنون خواسته‌های آن‌ها برآورده شده است.

بازی Red Dead Redemption 2

یکی از ماد‌های بازی Red Dead Redemption 2 با نام Buyable Properties به کاربران این امکان را می‌دهد که ملک‌های جدید و اتاق‌های هتل را خریداری کنند و علاوه بر این آن‌ها را مطابق میل خود شخصی سازی کنند. گزینه‌های مربوط به شخصی سازی شامل فضای داخلی و همچنین نمای خارجی خانه جدید شما می‌شود. شما می‌تواند مواردی از قبیل صندوق پست، زمین تمرین تیراندازی و صندلی‌های دنج را بیرون از خانه نصب کنید و در داخل نیز اتاق‌های مختلف جدیدی را بازسازی کنید. این ماد فقط در قسمت پایانی حالت تک نفره فعال می‌شود.

  • بازی Red Dead Redemption 2

  • بازی Red Dead Redemption 2

از جمله موارد قابل خرید در ماد Buyable Properties می‌توان به کابین Ridge View در Heartlands، کابین Shepherd’s Herd در نزدیکی Strawberry و Argil Rise در نزدیکی Rhodes اشاره کرد. روند خرید نیز بسیار ساده است و فقط باید به سمت علامت «برای فروش» قرار گرفته در نزدیکی ملک بروید و گزینه «خرید» را انتخاب کنید. اتاق‌های هتل نیز در Valentine، Rhodes، Saint Denis و Strawberry قابل خرید هستند. توسعه‌دهنده ماد اعلام کرده است که قیمت این خانه‌های در حال حاضر کاملا «خودسرانه» بوده اما آن‌ها قصد دارد در آینده این نسخه را با مقادیر جدید بروزرسانی کنند.

بازی Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و گوگل استیدیا در دسترس است.

تاریخ درج  :  1400/5/3  
تعداد بازدید تا کنون :575

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی